Rachel

Brad prý spal s Jennifer

3. července 2009 v 9:55 | rachel
Mezi Bradem Pittem (45) a Angelinou Jolie (34) to opět škřípe. Pár se údajně dostal opět do konfliktu poté, co Angelina 18.června poskytla otevřený rozhovor s jednou televizí.Když se jí jeden z moderátorů zeptal, zda hodlá rozšířit svou početnou rodinu, herečka jen nadšeně přikyvovala a odpověděla: "Vždycky. Milujeme děti a chceme velkou rodinu." Podle zdrojů byl však tímto prohlášením Brad doslova rozzuřený.
"Když ten rozhovor viděl, byl velmi překvapený," vypráví zdroj deníku Britain's Now. "Brad s Angie mají totiž jasno, že než se pustí do další adopce nebo vytváření své vlastní rodiny , musí na nějakou chvíli ocenit to co mají. A pokud jde o Brada, mají obrovskou, někdy až zdrcující zodpovědnost starat se o své děti a jejich vztah se v jedné chvíli podobá katastrofě. Angelina Brada obvinila, že spal s Jennifer, a to i přesto, že vše popřel. Ale Angie ho neposlouchá a má neustále plnou hubu toho, jak hloupě se cítí. Brad je takto už zoufalý, ale Angie trvá na to, aby ho následovala a snaží se, aby jejich vztah fungoval. Brad je šťastnější sám- a určitě už žádné další děti nechce."

Anglina Jolie vydělává víc než Jennifer Aniston!

2. července 2009 v 18:47 | rachel
Angelina Jolie byla vyhlášena nejvíce placenou herečkou Hollyšoodu. Kolik vydělala hvězda filmu Tomb Raider za loňský rok?

Od června 2008 do června 2009 přibylo na hereččině kontě 27 milionů dolarů. To je o dva miliony víc než vydělala ve stejném období Jennifer Aniston.

Průzkum prováděl magazín Forbes. Největší část této sumy tvořil příjem za loňský snímek Wanted. Aniston se svým příjmem 25 milionů dolarů se umístila na druhém místě nejlépe placených hereček.

Na třetím je se 24 miliony dolarů Meryl Streep, následována Sarah Jessicou Parker se 23 miliony dolarů a Cameron Diaz, která si domů odnesla 20 milionů dolarů.

Kromě nejlépe placené herečky Hollywoodu patří Angelině ještě jedno prvenství. Nedávno byla jmenována nejmocnější celebritou.

RACHEL KAREN GREEN

12. března 2009 v 19:59 | rachel
Rachel Karen Green( jennifer aniston)
Zaměstnaní: Vedoucí oddělení POLO košil u Ralpha Laurena (dříve u Bloomingdale's a jako čísnice v Central perku)
Rodina: otec Leonard, matka Sandra, dvě sestry - Jill a Amy; dcera Emma (*2002)
Stav: Rozvedená s Rossem Gellerem
Ex-milenci: Barry Farber, Paolo, Ross Geller, Tag Jones
Zájmy: nakupování, roznášení drbů, plachtění
Další info: Její nejlepší kamarádkou je Monica, znají se už od střední školy. Monica byla první, na kterou se Rachel obrátila, když utekla ze své svatby s Barrym. Nejdelší vztah, který měla byl s Rossem, který do ní byl zamilovaný již na střední škole. V Las Vegas se opili a vzali se, Rachel pak požádala o zrušení sňatku. Rachel přišla do party jako poslední. Jako dítě byla hodně rozmazlená, dostala úplně všechno, co si přála. Těžko se osamostatňovala, ale zvládla to. Tři roky pracovala jako číšnice v Central Perku. Pak se jí konečně podařilo prorazit do světa módy. Dva roky pracovala u Bloomingdale's a pak přešla k Ralphu Laurenovi, kam se vypracovala až k vedoucí oddělení pánských Polo košil. Za svůj oblíbený film označuje Rachel snímek Sophiina volba, ale její opravdu nejoblíbenější film je Terminátor :) Rachel je docela pěkná drbna, na střední škole byla předsedkyní třídy, královnou krásy, roztleskávačkou, prostě nejoblíbenější holkou na škole :) Rachel a Rossovi se na konci osmé sezóny narodila dcera Emma.
 
 

Reklama